• Tüm Kategoriler
    • Aruba J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver

      Aruba J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver
      Görsel 1
      Fiyat:
      202,80 USD + KDV
      İndirimli Fiyat (%16,7) :
      169,00 USD + KDV
      Kazancınız 33,80 USD
      KDV Dahil:
      1.372,01 TL
      1372.01 www.kocpa.com
      161,59 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Sınırlı Sayıda
      Sepete EkleSatın Al
      Diğer Özellikler
      Stok KoduNTWSWIAKSHP4859D
      MarkaHP
      Stok DurumuVar

      İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

      * Koçpa Bilişim Sistemleri 20 yıllık tecrübe * Fiyatlarımızdan daima haberdar olmak için lütfen canlı destek ile iletişime geçiniz
      https://s.eticaretbox.com/925/dosyalar/images/pk.jpg
      Sipariş Verirken Tüketici Kanunu İletişim / Künye Banka Hesap  Numaralarımız
      Sipariş Takibi ve Kargo Prosedürü Neden kocpa.com? Yetkili Servisler Kampanyalı Ürünlerimiz
      İptal ve İade Prosedürü Müşteri Yorumları Mail Order Formu Site Güvenliği
      Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası Hakkımızda Telefonla Sipariş Müşteri Hizmetleri
      Ofisten Satış Ürünlerin Garantisi Siparişim Ne Zaman  Ulaşır SosyalMedya https://s.eticaretbox.com/925/dosyalar/images/icons8-facebook-40.png https://s.eticaretbox.com/925/dosyalar/images/icons8-instagram-160.png https://s.eticaretbox.com/925/dosyalar/images/icons8-twitter-144.png

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.